RozwińZwiń
CO TO JEST ENDERMOLOGIE?
CO TO JEST ENDERMOLOGIE?
Endermologie® - jedna z najbardziej poszukiwanych i najlepiej rozpoznawalnych metod walki z cellulitem i kształtowania sylwetki.

Jedyna, naturalna, nieinwazyjna i skuteczna metoda oddziałująca na lokalne otłuszczenia oporne na dietę i gimnastykę!

RozwińZwiń
NA JAKIEJ ZASADZIE DZIAŁA ENDEROMOLOGIE?
NA JAKIEJ ZASADZIE DZIAŁA ENDEROMOLOGIE?
Metoda polega na oddziałowywaniu na skórną i podskórną tkankę łączną. Opiera się ona na opatentowanym i unikalnym procesie:dwie elektronicznie sterowane rolki mechaniczne umieszczone w hermetycznej komorze działają w połączeniu z podciśnieniem. Zastosowana do terapii tkanki łącznej technika ta polega na tworzeniu fałdy skórnej, która jest masowana  przez rolki wprowadzane w zgodny  lub  przeciwny ruch  obrotowy w  zależności  od celu terapeutycznego i stanu tkanki. W celu zapewnienia najwyższej efektywności zabiegów Nasz Gabinet wyposażony jest w najnowszy dostępny aparat Cellu M6R


RozwińZwiń
ILE ZABIEGÓW ORAZ JAKA ICH CZESTOTLIWOŚĆ JEST WSKAZANA?
ILE ZABIEGÓW ORAZ JAKA ICH CZESTOTLIWOŚĆ JEST WSKAZANA?
Zabiegi wykonywane są w serii. Aby uzyskać optymalne rezultaty proponowanych jest od 14 do 20 zabiegów wykonywanych dwa razy w tygodniu. Każdy zabieg trwa ok. 35 minut. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu masaż wykonywany jest przez specjalny kostium, który chroni skórę przed mechanicznym uszkodzeniem, zapewnia optymalną moc zabiegu i daje możliwość wykonywania płynnych manewrów.
RozwińZwiń
JAKIE EFEKTY PRZYNOSI SERIA ZABIEGOW ENDERMOLOGIE?
JAKIE EFEKTY PRZYNOSI SERIA ZABIEGOW ENDERMOLOGIE?
. redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej
. ujędrnienie ciała
. ładnie wymodelowana sylwetka
. poprawa wygładu i napięcia skóry
. efekt relaksacyjny
. przygotowanie do liposukcji
. przyśpieszenie regeneracji tkanki po zabiegach chirurgii plastycznej
. redukcja cellulitu
. ujędrnienie okolic talii i brzucha po okresie ciąży
. pobudzenie układu krążenia i układu limfatycznego

Endermologie® zapewnia znakomite efekty w przypadku otłuszczeń, które są oporne na działanie diety i gimnastyki. Mechaniczna stymulacja tkanki tłuszczowej prowadzi do ożywienia metabolicznego nieaktywnej tkanki tłuszczowej, uaktywnienia jej metabolizmu i stymulacji uwalniania tłuszczu. Zbita i stwardniała tkanka, która skupia komórki tłuszczowe ulega zmiękczeniu, co pozwala uwolnić i usunąć zlokalizowany i oporny na dietę i gimnastykę tłuszcz. Ponadto fibroblasty stymulują produkcję kolagenu i elastyny, co wzmacnia, napina i tonizuje skórę, a jednocześnie modeluje sylwetkę.


RozwińZwiń
KOSZT ZABIEGU
KOSZT ZABIEGU
. masaż jednorazowy 35 min 100 zł
. karnet 14 zabiegów 1190 zł
. karnet 20 zabiegów 1600 zł
. kostium zabiegowy 80 zł

WYSZCZUPLANIE
REDUKCJA CELLULITU
MODELOWANIE SYLWETKI
UJĘDRNIANIE
Chcesz zrobić komuś miłą niespodziankę? Nie masz pomysłu na prezent? U Nas w Salonie możesz zafundować bliskiej Ci osobie odrobinę relaksu i piękna w formie ekskluzywnego zaproszenia na zabieg.
Makellos, Salon Urody
ul. Bulwar Ikara 17
Wrocław
tel: 71 351 57 06, 604 25 36 08
Realizacja serwisu: Mega Pliki